1234 »

Húsvéti ünnepkör - programjaink összefoglalóan

A jobb oldali kalendáriumban (Google naptárban) is szereplő alkalmaink, programjaink áttekintése

Zenei hitvallásaink III.

Protestáns zenei kincsek a magyar reformációban

Én így látom a reformációt

Előadás és beszélgetés-sorozat a Reformáció kezdetének 500. évfordulója alkalmából

Evangélikus hittantábor

Szeretettel hívunk minden gyermeket korhatárra tekintet nélkül a 2017. június 19-24. között megtartandó evangélikus táborunkba!

Boldog vagy áldott ünnep?

„Boldog ember az, aki az Urat féli, sok örömöt talál parancsolataiban.”

Zsolt 112,1b

Ádventelő időszaka-Ádvent-Karácsony-Újév

Mi történik gyülekezeteinkben ilyenkor?

Püspöki látogatás a dunakeszi és a gödi gyülekezetben

2016. október 23-án Dr. Fabiny Tamás, az Északi Evangélikus Egyházkerület püspöke a dunakeszi és a gödi gyülekezetbe látogatott. Mindkét helyen családi istentiszteletre került sor (Alsógödön 9:15-kor, Dunakeszin 10:45-kor) népes gyülekezet körében.

Alsógöd…legyen!

Sokszor nézem ezt az oltárképet istentiszteleten az énekek alatt. Máskor nincs túl sok időm rá, de most megragadott a püspöki háttér. Jézus imádkozó kezének előterében senki sem búslakodhat.

Isten vigasztal minket 2 Kor1,4

Gyászolók Istentisztelete