Húsvéti ünnepkör - programjaink összefoglalóan

A jobb oldali kalendáriumban (Google naptárban) is szereplő alkalmaink, programjaink áttekintése

Programjaink

Április 21-22. Presbiteri csendeshétvége Bánkon

Május 7.  Anyák napja (vasárnap a templomban)
Május 13. Protestáns tudományos konferencia a dunakeszi református gyülekezetben
Május 28. Koncert a dunakeszi templomban Mekis Péter és a Servite kórus zenei szolgálatával

Június 19-24: Napközis hittantábor
Június 23. du.: Családi táborzáró istentisztelet és gyülekezeti délután, bográcsozás, sátrazás

Szeptember 16. Gyülekezeti kirándulás Sárvárra
Október 7., 15:00 Irodalmi-zenés előadás Luther életéről a sződligeti templomban

Nagyheti, húsvéti rend

Április 13., Nagycsütörtök 18:00 Dunakeszi Evangélikus Templom istentisztelet (úrvacsorával)

Április 14., Nagypéntek 16:30 Alsógödi Evangélikus Templom istentisztelet (passióolvasás)
Április 14., Nagypéntek 18:00 Dunakeszi Evangélikus Templom istentisztelet (passióolvasás)

Április 16., Húsvét ünnepe 8:00 Felsőgödi Evangélikus Templom ünnepi istentisztelet (úrvacsorával)
Április 16., Húsvét ünnepe 9:15 Alsógödi Evangélikus Templom ünnepi istentisztelet (úrvacsorával)
Április 16., Húsvét ünnepe 10:45 Dunakeszi Evangélikus Templom ünnepi istentisztelet (úrvacsorával)
Április 16., Húsvét ünnepe 15:00 Sződligeti Evangélikus Templom ünnepi istentisztelet (úrvacsorával)
Április 17., Húsvét második napja 10:45 Dunakeszi Evangélikus Templom ünnepi istentisztelet (úrvacsorával)