Ádventelő időszaka-Ádvent-Karácsony-Újév

2016.11.18

Mi történik gyülekezeteinkben ilyenkor?

Ádvent elérkeztével a dunakeszi evangélikus templom előtt ismét látható lesz az esténként kivilágított betlehem!

Felelősségteljes szolgálat a templomtakarítás, és sokat jelent a gondosan ellátott templomba megérkezni, ezért kérjük gyülekezeti tagjainkat, hogy iratkozzanak fel a templomban kifüggesztett listákra, Gödön havi beosztásban, Dunakeszin heti beosztásban. Köszönjük!

December 16-án pénteken 18:00 órától a Radnóti gimnáziumban tartjuk az ádventi ökumenikus szeretetvendégséget. A gyerekeket kézműves, a felnőtteket tartalmas programok, a fiatalokat interaktív foglalkozás várja. Közösen összeadott szeretetvendégséggel is készülünk, kérjük gyülekezeti tagjaink segítségét sütemény-, üdítő- vagy gyümölcsadománnyal.

December 18-án lesz az előrehozott decemberi családi istentisztelet Alsógödön 9:15-kor, Dunakeszin 10:45-kor (fenn a templomban), melyen a gyerekek karácsonyi műsorukat adják elő. Az istentiszteleteket kis szeretetvendégség is követi. Ha tudunk, járuljunk hozzá ennek megvalósításához.

Karácsonyi-újévi ünnepi rend

Dec. 24. 14:00 Alsógödi evangélikus templom: Szentesti istentisztelet énekes liturgiával
Dec. 24. 16:00 Dunakeszi evangélikus templom: Szentesti istentisztelet énekes liturgiával
Dec. 25. (vasárnap) 8:00 Felsőgöd, 9:15 Alsógöd, 10:45 Dunakeszi, 15:00 Sződliget: Istentiszteletek úrvacsorával