Alsógödi templomtető renoválása

2018.10.05

Szeptember második felében zajlott alsógödi templomunk tetőjének a javítása.

Ennek során a már meglehetősen rossz állapotban levő cserepek helyére újak kerültek, szükséges volt a lécezés cseréje, és bádogos munkát is kellett végezni. A tetőjavítással kapcsolatos szervezési feladatokat és a munka felügyeletét Barcs Balázs, gyülekezetünk gondnoka látta el nagyon szakszerűen, amiért köszönet illeti őt.

Szintén köszönettel tartozunk az Észak-Pesti Evangélikus Egyházmegyének és a Gödi Önkormányzatnak, akik anyagi támogatásukkal (490.000, illetve 450.000 Ft-tal) segítették a munkát, hiszen enélkül, önerőből kicsiny gyülekezetünk nem lett volna képes egy ilyen horderejű feladat elvégzésére.

A megújult tető

Adja Isten, hogy a megújult templom egy újra és újra megújuló, hitében gyarapodó közösség otthona legyen a jövőben is!