Konfirmandus oktatás

Beszámoló 2021 első negyedéve a lelkész szemével

visszatekintés az elmúlt 3 hónap eseményeire

Kedves Gyülekezeti Tagok!

Várunk mindenkit szeretettel a 2021 március 7-én, 10:00 órakor kezdődő zoom istentiszteletre.

Dunakeszi helyettes lelkész, Szilák-Túri Krisztina igehirdetése

Vízkereszt ünnepe utáni 2. vasárnap (2021. január 17.)

Letölthető fáklyás ének

A ma esti fáklyás, énekes felvonulásunk énekei letölthetők, tabletre, telefonra is.

Pásztorlevél reformáció havában

Gondolatok a reformáció havában

Interjú Chikán Katalin lelkészünkkel

Keresőkre nyitott közösség és testvéri légkör – néhány szó, amely a dunakeszi, gödi és sződligeti evangélikus gyülekezet mindennapjait jellemzi. A fiatal és elszánt lelkésznő, Chikán Katalin szolgáló közösséget maga köré építve látja el a Dunakeszi Evangélikus Egyházközség lelkészi szolgálatát, hajszál híján tíz éve.

Templomunk nyári nyitvatartása

Tisztelettel kérjük az istentiszteletre érkezőket védekezési szabályzatunk betartására, amelynek bővebb tartalma elérhető a honlapunkon, és a benti hirdetőtáblákon!

Védekezési szabályzat

Püspökeink útmutatása alapján eljutottunk oda, hogy próbát teszünk az alsógödi és dunakeszi templomunk vasárnapi kinyitására.

Beszámoló - Bethlen Gábor Alapkezelőtől elnyert támogatás felhasználásáról

"Egyházi épített örökség védelme és egyéb beruházások" pályázaton elnyert támogatást templomunk fűtés korszerűsítésére használtuk fel.