Letölthető fáklyás ének

A ma esti fáklyás, énekes felvonulásunk énekei letölthetők, tabletre, telefonra is.

Pásztorlevél reformáció havában

Gondolatok a reformáció havában

Interjú Chikán Katalin lelkészünkkel

Keresőkre nyitott közösség és testvéri légkör – néhány szó, amely a dunakeszi, gödi és sződligeti evangélikus gyülekezet mindennapjait jellemzi. A fiatal és elszánt lelkésznő, Chikán Katalin szolgáló közösséget maga köré építve látja el a Dunakeszi Evangélikus Egyházközség lelkészi szolgálatát, hajszál híján tíz éve.

Templomunk nyári nyitvatartása

Tisztelettel kérjük az istentiszteletre érkezőket védekezési szabályzatunk betartására, amelynek bővebb tartalma elérhető a honlapunkon, és a benti hirdetőtáblákon!

Védekezési szabályzat

Püspökeink útmutatása alapján eljutottunk oda, hogy próbát teszünk az alsógödi és dunakeszi templomunk vasárnapi kinyitására.

Beszámoló - Bethlen Gábor Alapkezelőtől elnyert támogatás felhasználásáról

"Egyházi épített örökség védelme és egyéb beruházások" pályázaton elnyert támogatást templomunk fűtés korszerűsítésére használtuk fel.

Kedves gyülekezeti testvéreink!

Húsvét fényére tekintve és emiatt reményteli lélekkel, de a valamennyiünket körülvevő járványügyi helyzet miatt mégis nehéz szívvel és aggodalommal írom ezt a levelet a dunakeszi, gödi és sződligeti evangélikus testvéreknek.

Anyák napja

Két imádsággal szeretnék köszönteni az édesanyákat és az édesapákat is!

Kedves gyülekezeti tagok!

Egyházkerületünk felügyelője, Fábri György egy húsvét utáni üzenettel keresett meg bennünket. Gondolkodjuk vele együtt!

Püspöki pásztorlevél

Püspökeink videoüzenetben és levélben köszöntenek bennünket Húsvét közeledtével, illetve házi áhitatok tölthetők le pdf formában az oldal legalján.