Letölthető fáklyás ének

A ma esti fáklyás, énekes felvonulásunk énekei letölthetők, tabletre, telefonra is.

A reformáció 500. évfordulóján tartott először az evangélikus és református gyülekezet énekléssel fáklyás felvonulást Dunakeszin. Szeretnénk ezzel idén is kiegészíteni a két gyülekezet közös úrvacsorás istentiszteletét, melynek hosszú hagyománya van.

Idén közös istentiszteletet nem tartunk. A két gyülekezet lelkészei a fáklyás menet előtt és utána tartanak rövid áhitatot. A reformáció ünnepét így ünnepeljük 2020. október 31-én, szombaton.

Reggel 8 órától folyamatos Bibliaolvasás a református templomban, délután 4 óra 23 percig.

Este 5 órától a gyerekek kézműves foglalkozása az evangélikus templomban.

Este 6 órától indul a fáklyás zsoltáréneklő felvonulásunk az evangélikus templom udvaráról, rövid áhitattal. Előtte fél órával gyülekezünk. A főtéren rövid áhitattal és lelkészi áldással zárjuk a felvonulást.

Hívunk és várunk mindenkit sok szeretettel!

Google Drive-ról tölthető le az énekeket tartalmazó pdf.