Ajánló gyerekeknek

Keresse templomainkban az általunk ajánlott kiadványokat gyerekeknek!

Budahegyvidéki látogatás

A munkanapi elfoglaltságok ellenére hat fős delegációnk járt a budahegyvidéki testvérgyülekezetben december 9-én.

Énekkari beszámoló

Ádvent első vasárnapján kórusunk, a dunakeszi-gödi evangélikus kamarakórus is részt vett a Harmonia Sacra által szervezett városi ádventi hangversenyen a Jézus Szíve Katolikus templomban; amely immáron második alkalommal az ökumené jegyében zajlott.

Beszámoló legutóbbi hírlevelünk óta

Gyülekezeti tagjaink tájékoztatása végett készült eme összefoglalás a 2013. évről.

Decemberi közgyűlés

December 7-én közgyűlést tartottunk az alsógödi és a dunakeszi gyülekezetben.

Ifjúsági nap

November 8-án pár fiatallal Csömörre indultunk, ahol egyházmegyei ifjúsági napon vettünk részt.

Ádventi szeretetvendégség

2014. december 13-án ádventi ökumenikus alkalomnak adott helyt gyülekezetünk, amelyen a dunakeszi református és görög katolikus gyülekezetekből érkező testvérekkel együtt készülhettünk a közelgő karácsony ünnepére.

Reformációi családi istentisztelet

Október 26-án reformációi családi istentisztelet tartottunk gyülekezeteinkben.